Dámský skládací deštník Mini Fiber Uni

Výjimečný produkt Dámský skládací deštník Mini Fiber Uni od top značky Doppler najdete na našich stránkách teď se slevou! Nabídky již od 509 Kč. EAN: C0278702000
Dámský skládací deštník Mini Fiber Uni
Značka: Doppler
509 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Do nepřízně počasí je přímo dělaný. Mechanický dámský skládací deštník Mini Fiber Uni díky pevné a kvalitní konstrukci obstojí i ve větru. Při převrácení větrem totiž nedojde k jeho poškození a deštník se snadno vrátí do původní polohy. Rukojeť s logem Doppler je barevně sladěná s potahem. Deštník má širokou střechu a složený zabere minimum místa v kabelce. Polyesterový potah je odolný změnám vlhkosti i teplot a nesráží se.Průměr rozevřeného deštníku: 97 cm. Rozměr složeného: 25 cm. Hmotnost: 250 g. Počet prutů: 53/8. Materiál: sklolaminát, ocel, hliník, polyester.Dámský skládací deštník Mini Fiber UniMechanický systémNízká hmotnostIdeální do kabelkyPoslední dva díly sklolaminátové – obstojí i ve větruBarevně ladící rukojeť s polyesterovým potahemŠiroká střechaPotah odolný změnám vlhkosti a teplot (nesráží se) Dámský skládací deštník Mini Fiber Uni značky Doppler.

Dámský skládací deštník Mini Fiber Uni – odolný proti změnám teplot a vlhkosti, mechanický systém, poslední dva díly sklolaminátové – obstojí i ve větru – počet prutů: 53/8. ocel, hliník, sklolaminát, polyester.