Mísa hranatá Hvězdy

Mísy kulaté či hranaté, malé nebo velké. Život v kuchyni si bez nich už ani neumíme představit. Jsou praktické a potřebujeme je... více informací »
Mísa hranatá Hvězdy
Značka: Astoreo
79 Kč
Ověřit dostupnost
Mísy kulaté či hranaté, malé nebo velké. Život v kuchyni si bez nich už ani neumíme představit. Jsou praktické a potřebujeme je...

Mísy kulaté či hranaté, malé nebo velké. Život v kuchyni si bez nich už ani neumíme představit. Jsou praktické a potřebujeme je neustále. Díky hranatému se mísa snadno uloží např. v chladničce a po vyndání v ní jídlo lze zároveň servírovat.Vnější část mísy je z atraktivního matného plastu s motivem hvězdVnitřní plastová část je hladká a leskláMateriál je zdravotně nezávadný a určený pro styk s potravinamiMísu lze používat v mikrovlnné troubě a vkládat do mrazniček s maximální teplotou do -25 °CDoporučené mytí v myčce do 35 °CObjem 3 lRozměry: 26 x 28 x 11 cm Mísa hranatá Hvězdy značky Astoreo.

Mísa hranatá Hvězdy – hranatá – doporučené mytí v myčce do 35°C. plast.

Tento velmi žádaný produkt Mísa hranatá Hvězdy od známé společnosti Astoreo pohodlně dostanete právě teď u nás ve slevě. Aktuálně za 79 Kč.