Propesko STERILE mix 4×100 g

Propesko kapsičky jsou 100% kompletní krmivo i skvělá pochoutka.Vysokou chutnost kapsiček zajišťují kvalitní suroviny a složení... více informací »
Propesko STERILE mix 4x100 g
Značka: Astoreo
29 Kč
Ověřit dostupnost
Propesko kapsičky jsou 100% kompletní krmivo i skvělá pochoutka.Vysokou chutnost kapsiček zajišťují kvalitní suroviny a složení...

Propesko kapsičky jsou 100% kompletní krmivo i skvělá pochoutka.Vysokou chutnost kapsiček zajišťují kvalitní suroviny a složení receptur.Jsou vyrobeny bez konzervačních látek a jsou obohaceny o vitaminy. Díky tomu jsou Propesko kapsičky nejen plnohodnotným krmivem, ale také motivující odměnou.Složení:Drůbeží: maso a výrobky živočišného původu (4% drůbeží), vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4% inulin), minerální látky.Játra: maso a výrobky živočišného původu (4% játra), vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4% inulin), minerální látky.Analytické složky: vlhkost 82%, protein 8,5%, tuk 3%, popel 2,5%, vláknina 1%. Propesko STERILE mix 4×100 g značky .

Propesko STERILE mix 4×100 g – – . .

Výjimečný produkt Propesko STERILE mix 4x100 g s pečetí kvality od značky Astoreo jednoduše můžete najít v naší internetové nabídce za nejnižší cenu! Aktuálně v akci za 29 Kč.