slevyzceny.cz

Souprava na vodní mlhu malá

Tento kvalitní produkt Souprava na vodní mlhu malá pocházející od značky Happy Green jednoduše seženete zrovna za výhodnou cenu. Ceny od 649 Kč. EAN: 8591022461310
Souprava na vodní mlhu malá
Popis produktu

Sada pro vytváření ochlazující vodní mlhy obsahuje:5 mikrotrysek s nastavitelným úhlem působení (z toho jedna koncová),7,5 metru hadice, jejímž nastříháním je možno umístit trysky dle individuální potřeby,5 závěsných klipů a adaptér na vodovodní přípojku.Velice rychlou a jednoduchou instalací je možno zvýšit vzdušnou vlhkost v okolí a tím snížit pocitovou teplotu až o 10 stupňů.Vhodné k použití na pergolách, balkonech, terasách, ale i pro zvýšení vlhkosti ve sklenících, nebo prostorech určených pro zvířata.Kvalita fungování závisí hlavně na tlaku v přívodní soustavě, doporučujeme nastavení trysek tak, aby vlhkost nedopadala přímo na osoby či kluzké povrchy, kde je nebezpečí uklouznutí, nebo předměty podléhajícím účinkům vlhka. Souprava na vodní mlhu malá značky Happy Green.

Souprava na vodní mlhu malá – vhodné k použití na pergolách, balkonech, terasách, ale i pro zvýšení vlhkosti ve sklenících, nebo prostorech určených pro zvířata – . .