slevyzceny.cz

Souprava na vodní mlhu velká

Kvalitní výrobek Souprava na vodní mlhu velká od odblíbeného výrobce Happy Green snadno seženete zde teď opravdu levně. Právě lze objednat jen za 999 Kč. EAN: 8591022461327
Souprava na vodní mlhu velká
Popis produktu

Sada pro vytváření ochlazující vodní mlhy obsahuje:8 mikrotrysek s nastavitelným úhlem působení (z toho jedna koncová),15 metru hadice, jejímž nastříháním je možno umístit trysky dle individuální potřeby,8 závěsných klipů a adaptér na vodovodní přípojku.Velice rychlou a jednoduchou instalací je možno zvýšit vzdušnou vlhkost v okolí a tím snížit pocitovou teplotu až o 10 stupňů.Vhodné k použití na pergolách, balkonech, terasách, ale i pro zvýšení vlhkosti ve sklenících, nebo prostorech určených pro zvířata.Kvalita fungování závisí hlavně na tlaku v přívodní soustavě, doporučujeme nastavení trysek tak, aby vlhkost nedopadala přímo na osoby či kluzké povrchy, kde je nebezpečí uklouznutí, nebo předměty podléhajícím účinkům vlhka. Souprava na vodní mlhu velká značky Happy Green.

Souprava na vodní mlhu velká – vhodné k použití na pergolách, balkonech, terasách, ale i pro zvýšení vlhkosti ve sklenících, nebo prostorech určených pro zvířata – . .