Gourmet Gold Mltp konzerva

Kompletní, superprémiové krmivo pro dospělé kočky všech plemen, s obsahem masa a zeleniny.Doporučené denní dávkování:... více informací »
Gourmet Gold Mltp konzerva
Značka: Astoreo
139 Kč
Ověřit dostupnost
Kompletní, superprémiové krmivo pro dospělé kočky všech plemen, s obsahem masa a zeleniny.Doporučené denní dávkování:...

Kompletní, superprémiové krmivo pro dospělé kočky všech plemen, s obsahem masa a zeleniny.Doporučené denní dávkování: dospělou kočku o průměrné hmotnosti (cca 4kg) krmte 4 konzervami denně a to nejméně ve 2 samostatných dávkách. Dávky krmení jsou určené pro dospělé, středně aktivní kočky v přirozeném prostředí. Potřeby jsou individuální a mohou se lišit. Krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si váš kočičí mazlíček udržel optimální váhu. Březí a kojící kočky krmte dle jejich potřeby.Podávejte při pokojové teplotě.Kočka by měla mít k dispozici stále dostatek čerstvé vody.Balení obsahuje:2 x 85 g kousky ve vlastní šťávě s kachnou v omáčce s olivami.2 x 85 g kousky ve vlastní šťávě se pstruhem a zeleninou.2 x 85 g kousky ve vlastní šťávě s králíkem a mrkví.2 x 85 g kousky ve vlastní šťávě s telecím v zeleninové omáčce.Vyrobeno ve Švýcarsku. Gourmet Gold Mltp konzerva značky .

Gourmet Gold Mltp konzerva – – . .

Tento nejprodávanější produkt Gourmet Gold Mltp konzerva od značky se skvělou pověstí Astoreo lze nakoupit bezpečně online skutečně levně! Výhodně za super cenu 139 Kč.