slevyzceny.cz

Mrtvé moře sprchový gel 500ml

Tento skvělý produkt Mrtvé moře sprchový gel 500ml originál od výrobce Palacio můžete najít tady teď právě téměř zdarma. Akční cena již od 89 Kč. EAN: 8595641300210
Mrtvé moře sprchový gel 500ml
Ověřit dostupnost
Značka: Palacio
89
Popis produktu

Sprchový gel s extraktem z mořských řas a solí Mrtvého moře.Originální sprchový gel s produkty s mořeJe vhodný k mytí celého těla včetně vlasůNová receptura obsahuje extrakt řasy Ulva lactuca a sůl z Mrtvého moře. Tyto čistě přírodní produkty vznikaly v mimořádných podmínkách, jsou bohaté na minerály a množství stopových prvků, které v kombinaci s ostatními složkami sprchového gelu a optimálním pH pomáhají udržovat pokožku i vlasy v dobré kondici, hebké a čistéMinimální obsah mořské soli z Mrtvého moře 1%hmPoužití: Dávkujte na mokré vlasy a po umytí opláchněte vodou.Dermatologicky testováno. Přírodní produkt. Vyrobeno v České republice.Objem: 500 ml. Mrtvé moře sprchový gel 500ml značky Palacio.

Mrtvé moře sprchový gel 500ml – pomáhají udržovat pokožku i vlasy v dobré kondici, hebké a čisté – dermatologicky testováno, přírodní produkt. .