Deka Mořská panna pro dospělé

Pro všechny dospělé víly máme hebkou a měkkou deku Mořská panna ve tvaru rybího ocasu. Aby radost z ní byla dokonalá, rádi vám... více informací »
Deka Mořská panna pro dospělé
Značka: Astoreo
699 Kč
Ověřit dostupnost
Pro všechny dospělé víly máme hebkou a měkkou deku Mořská panna ve tvaru rybího ocasu. Aby radost z ní byla dokonalá, rádi vám...

Pro všechny dospělé víly máme hebkou a měkkou deku Mořská panna ve tvaru rybího ocasu. Aby radost z ní byla dokonalá, rádi vám na deku vyšijeme jméno. Každá mořská víla si díky výšivce už bezpečně pozná tu svou.Deku nabízíme v barevných variantách tyrkysová a růžová.Barva vyšívacích nití na výběr: šedá, antracitová, růžová, modrá, bílá.Výšivka se skládá z 1 slova (jména) v maximálním počtu 10 znaků. Počet vyšitých znaků úměrně ovlivňuje výšku výšivky (více znaků = menší písmo).  Při použití kombinace písmen s dolními dotahy (g, j, p, q, y) a horními dotahy (b, d, f, h, k, l, t) je nutné počítat s optickou změnou výšky písma. V takovém případě se celková výška výšivky měří od nejvyššího bodu písmen v horní lince po nejnižší bod písmen ve spodní lince. Tím je výsledné písmo nižší, než by tomu bylo při použití písmen pouze s horními dotahy.Doporučení: rubová strana výšivky je podložena netkanou textilií, kterou doporučujeme odstranit až po prvním vyprání. Odstraníte ji jednoduchým odtržením nebo šetrným odstřižením nůžkami. Vrchní strana výšivky je opatřena jemnou ochrannou fólií, která je snadno rozpustná ve vodě.Upozornění: na tento produkt se vzhledem k jeho úpravě na přání zákazníka nevztahuje možnost odstoupení od kupní smlouvy. V případě specifických požadavků, kontaktujte, prosím, náš zákaznický servis na telefonním čísle 466 040 440.Výběr typu výšivky:- Jméno podle vašeho přání: výška písma až 5 cm- Šablony mix: výška 4 cm- Šablony kočky, psi a koně: výška 5 – 8 cm (výška se přizpůsobí velikosti plochy textilu) – pouze v antracitové barvě Informace o produktu:• Materiál 100% mikrovlákno•  Rozměry: 180 x 90 cm• Gramáž: 260 g/m²•  Doporučená teplota praní 30 °C   Deka Mořská panna pro dospělé značky .

Deka Mořská panna pro dospělé – měkká, hebká a hřejivá – . 100% polyester.

Tento výjimečný produkt Deka Mořská panna pro dospělé od výrobce se skvělou pověstí Astoreo jednoduše pořídíte u nás právě za akční cenu! Akční ceny již od 699 Kč.