Naklápěcí slunečník Active

Tento skvělý produkt Naklápěcí slunečník Active od populárního výrobce Doppler jednoduše můžete najít na našich stránkách ve slevě. Teď v akci 3 490 Kč. EAN: 9003034255379
Naklápěcí slunečník Active
Značka: Doppler
3 490 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Slunečník Active je skvělý díky funkci automatického naklápění střechy pouhým otočením kliky. Potah slunečníku je vyroben ze 100% polyesterové tkaniny, která je velmi dobře odolává povětrnostním vlivům a má dobrou světelnou stálost a dobrou UV ochranou 50+. Slunečník Active Vám nabízíme v moderních barvách. Slunečník zpříjemní váš život na zahradě nebo na Vaší terase. Ventilační otvor ve střeše zajistí, že se pod slunečníkem nekumuluje horký letní vzduch.Obecné informace o slunečníku Active:Velikost cca 210cm / 6 ramenDoporučujeme zatížení nejméně 40 kg, nabízíme plnitelný stojan Design, který je vhodným doplňkemPodchozí výška je cca 195 cmNastavitelná výškaKonstrukce:Průměr spodní trubky: 38 mmPrůměr horní trubky: 35 mmHliníkový rámOcelové vzpěryKlikový mechanismusAutomatické naklápěníPotah:100% polyesterová tkanina, 180 g / m²SPF 50+Odolnost proti světlu 5+Odolné vůči deštiVzduchový ventil Naklápěcí slunečník Active značky Doppler.

Naklápěcí slunečník Active – odolává povětrnostním vlivům, dobrá světelná stálost a UV ochrana – . hliníková konstrukce, textilní potah.