slevyzceny.cz

Napínací prostěradlo na polohovací postele, polyester-bavlna, hloubka rohů 26 cm

Tento žádaný produkt Napínací prostěradlo na polohovací postele, polyester-bavlna, hloubka rohů 26 cm od známého předního výrobce Blancheporte máte možnost sehnat tady za super cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 1 130 Kč.
EAN: 810382140
Napínací prostěradlo na polohovací postele
Ověřit dostupnost
Značka: Blancheporte
1 130

Napínací prostěradlo zn. Colombine je speciálně koncipované na polohovací postele. Ze směsi polyesteru a bavlny. Zesílená centrální část a elastický lem dodá komfort dvoulůžku, které je defavorizováno středovým spojem. Bez centrálního švu. Z materiálu vybraného pro svou pevnost a odolnost. Stabilní rozměry. Hloubka rohů 26 cm. Obepínající rohy. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216/1). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát až na 95 °C, pro ochranu životního prostředí doporučujeme prát na 40 °C a sušit volně na vzduchu. Napínací prostěradlo na polohovací postele, polyester-bavlna, hloubka rohů 26 cm značky Blancheporte.

Napínací prostěradlo na polohovací postele, polyester-bavlna, hloubka rohů 26 cm – – . 50 % polyester, 50 % bavlna (57 vláken/cm2)..