PreVital NATUREL dušené filetky

Kapsičky Prevital Naturel s dušenými filetkami v podobě trhaných kousků. Díky kvalitní receptuře a zpracování jsou kompletním... více informací »
PreVital NATUREL dušené filetky
Značka: Astoreo
46 Kč
Ověřit dostupnost
Kapsičky Prevital Naturel s dušenými filetkami v podobě trhaných kousků. Díky kvalitní receptuře a zpracování jsou kompletním...

Kapsičky Prevital Naturel s dušenými filetkami v podobě trhaných kousků. Díky kvalitní receptuře a zpracování jsou kompletním krmivem, které při podávání dle krmného návodu zajistí kočce dostatek živin, vitamínů a minerálů pro udržení skvělé tělesné kondice a podporu zdravých kostí, svalů, zubů a dobré srsti. Neobsahují žádná umělá aromata. Vzhledem k vysoké chutnosti si je kočky oblíbí a přijímají krmivo velice ochotně i při dlouhodobém podávání.Složení: Hovězí: maso a výrobky živočišného původu (4% hovězí), bílkovinné ektrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4% inulin), minerály, cukry. Losos: maso a výrobky živočišného původu (4% losos), bílkovinné ektrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4% inulin), minerály, cukry.Analytické složky: vlhkost 82%, protein 8,5%, tuk 4,5%, popel 2%, vláknina 0,3%. PreVital NATUREL dušené filetky značky .

PreVital NATUREL dušené filetky – – . .

Kvalitní a oblíbený produkt PreVital NATUREL dušené filetky od přední značky Astoreo je dostupný momentálně na našich stránkách téměř zdarma. Ceny již od 46 Kč.