slevyzceny.cz

Pánev DIAMANT nepřilnavý povrch

Tento akční kus Pánev DIAMANT nepřilnavý povrch od odblíbeného výrobce Orion jednoduše pořídíte u nás nyní za akční cenu. Právě teď jen za 549 Kč.
EAN: 8592381082178
Pánev DIAMANT nepřilnavý povrch
Ověřit dostupnost
Značka: Orion
549
Popis produktu

Pánev Diamant vás překvapí svými jedinečnými užitnými vlastnostmi. Její povrch je zpevněný skutečnými diamantovými krystaly. Diamantové částice obsažené ve vnitřní vrstvě vynikají skvělou tepelnou vodivostí a předčí tím i takové materiály, jako je měď nebo stříbro. Dokonale tak zlepšují varné vlastnosti pánve. Využijete ji k opékání, restování, pošírování, redukci šťáv, přípravě omáček. Příprava a následná konzumace jídla se tak stane skutečným požitkem.Materiál: vysoce kvalitní slitina hliníku s prvotřídním nepřilnavým povrchem obsahující diamantové částice, plastNepřilnavý povrch s minimálním třecím odporem umožňuje přípravu zdravých a chutných pokrmů s použitím minimálního množství tuku a bez zásadních výživových ztrátPánev lze používat na všechny typy varných spotřebičů a je vhodná do myčky nádobíDokonalá vodivost eliminuje ztrátu tepelné energie a tím dochází také k úspoře časuKonstrukce pánve je vytvořena tak, aby nedocházelo ke vzniku horkých míst, ale teplo bylo rovnoměrně rozvedeno do celého korpusu a následně k připravovanému pokrmuPoužitím revoluční výrobní technologie a zvolenými materiály nedochází k uvolňování nebezpečných látek (PFOA FREE). Snižují se tak škodlivé dopady na zdraví i životní prostředí. Pánev DIAMANT nepřilnavý povrch značky .

Pánev DIAMANT nepřilnavý povrch – dokonalá vodivost eliminuje ztrátu tepelné energie a tím dochází také k úspoře času – vhodná do myčky nádobí. hliník s nepřilnavým povrchem.