slevyzceny.cz

Nepropustná napínací ochrana matrace Tencel

Tento kvalitní kus Nepropustná napínací ochrana matrace Tencel od dodavatele se skvělou pověstí Blancheporte máte možnost koupit v naší online nabídce za skvělou cenu! Aktuálně za super cenu 2 230 Kč.
EAN: 694240140
Nepropustná napínací ochrana matrace Tencel
Ověřit dostupnost
Značka: Blancheporte
2 230

Napínací prostěradlo a ochrana matrace! Důmyslné, to je pohodlí 2 v 1 z vlákna Tencel s nepropustnou, tichou, pružnou, antibakteriální a jemnou úpravou. Napínací prostěradlo se přizpůsobí všem matracím, i těm vysokým. Výhody vlákna Tencel: navodí příjemný pocit svěžesti, neutralizuje pachy, reguluje pocení, velmi jemné a zohledňující životní prostředí. Polyuretanová vrstva: prodyšná, pružná, lehká a tichá, představuje účinnou ochranu proti bakteriím. Celková gramáž 130 g/m2. Rohy 100% bavlna, celopružná. Díky hlubokým rohům (cca 30 cm) vhodné i na vyšší matrace. Vlákno Tencel je trvanlivé a šetrné k životnímu prostředí. Snadná údržba, lze prát v pračce. Nepropustná napínací ochrana matrace Tencel značky Blancheporte.

Nepropustná napínací ochrana matrace Tencel – – . Svršek 100% vlákno Tencel: celulózové vlákno získané ze dřeva. Prodyšná, jemná a ochranná spodní polyuretanová vrstva..