Skříňka na lékárničku nerezová ocel lesklá/sklo

Dekorativní skříňka na léky se díky svému elegantnímu a nadčasovému designu nenápadně začlení do interiéru. Tato skříňka na léky je vyrobena... více informací »
Skříňka na lékárničku nerezová ocel lesklá/sklo
Značka: WENKO
999 Kč
Ověřit dostupnost
Dekorativní skříňka na léky se díky svému elegantnímu a nadčasovému designu nenápadně začlení do interiéru. Tato skříňka na léky je vyrobena...

Dekorativní skříňka na léky se díky svému elegantnímu a nadčasovému designu nenápadně začlení do interiéru. Tato skříňka na léky je vyrobena z lesklé nerezové oceli a má vysoce kvalitní povrchovou úpravu. Nabízí dostatek prostoru pro léky nebo ji lze použít i k uložení kosmetiky. Díky uzamykatelným dvířkům ze satinovaného bezpečnostního skla je tato praktická lékárnička nepostradatelným pomocníkem v koupelně a je bezpečná před dětskýma rukama. Dekor kříže první pomoci se hodí do každé domácnosti. Součástí balení jsou šrouby a hmoždinky pro montáž na stěnu. Skříňka na lékárničku nerezová ocel lesklá/sklo značky WENKO.

Tento kvalitní a žádaný produkt Skříňka na lékárničku nerezová ocel lesklá/sklo s pečetí kvality od značky WENKO jednoduše najdete tady nyní za super cenu! Momentálně v akci za 999 Kč.