slevyzceny.cz

Ochrana matrace pro polohovací lůžka, nepropustná, s úpravou Bi-ome

Tento levný kus Ochrana matrace pro polohovací lůžka, nepropustná, s úpravou Bi-ome od skvělého výrobce Blancheporte pohodlně získáte v aktuální nabídce extra se slevou! Aktuálně výhodně za 1 330 Kč.
EAN: 832303160
Ochrana matrace pro polohovací lůžka
Ověřit dostupnost
Značka: Blancheporte
1 330

Ochranný návlek na matrace pro polohovací lůžka. Zhotovený z měkkého smyčkového froté, s nepropustnou a prodyšnou polyuretanovou vrstvou. Úprava Bi-ome má antibakteriální účinky, neposkytuje živnou půdu roztočům ani plísním. Návlek je po všech stránkách hygienický a hypoalergenní. Napínací tvar. Boky z pružného žerzeje. Šetrný k životnímu prostředí (1). Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216 / 1). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát v pračce. Opatrně používat biocidy, vždy si nejprve přečíst etiketu a informace o výrobku. Lze prát v pračce. (1) Aktivní látka: Dimethyloctadecyl[3-(trimethoxysilyl)propyl]ammonium chlorid. Ochrana matrace pro polohovací lůžka, nepropustná, s úpravou Bi-ome značky Blancheporte.

Ochrana matrace pro polohovací lůžka, nepropustná, s úpravou Bi-ome – – . Absorpční buklé 100% bavlna, spodní strana absorpční froté buklé 76 % bavlna, 24 % polyester. Nepropustná polyuretanová vrstva..