slevyzceny.cz

Ochranný návlek na polštář, úprava Bi-ome proti roztočům

Tento zlevněný výrobek Ochranný návlek na polštář, úprava Bi-ome proti roztočům od našeho známého výrobce Blancheporte pohodlně seženete právě zde se slevou. Stojí teď u nás 779 Kč.
EAN: 820761060
Ochranný návlek na polštář

Hypoalergenní, nepropustný a absorpční návlek s úpravou Bi-ome proti roztočům pro Vaše optimální pohodlí. Navléká se přímo na polštář ještě před povlečením. Šetrný k životnímu prostředí (1). Návlek na polštář je vybaven širokou klopou, návlek na váleček ukončený prošitým lemem. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216 / 1). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Opatrně používat biocidy, vždy si nejprve přečíst etiketu a informace o výrobku. Lze prát v pračce na 60 °C. (1) Aktivní látka: Dimethyloctadecyl[3-(trimethoxysilyl)propyl]ammonium chlorid. Ochranný návlek na polštář, úprava Bi-ome proti roztočům značky Blancheporte.

Ochranný návlek na polštář, úprava Bi-ome proti roztočům – – . Smyčkové froté 74 % bavlna, 26 % polyester, polyuretanová mikroprodyšná vrstva..