slevyzceny.cz

Odolný váleček s úpravou proti roztočům Proneem, tvrdý

Unikátní a oblíbený kousek Odolný váleček s úpravou proti roztočům Proneem, tvrdý od značky s tradicí a dobrou pověstí Blancheporte můžete získat v naší internetové nabídce skutečně výhodně. Aktuálně výhodně za 1 530 Kč.
EAN: 629907090
Odolný váleček s úpravou proti roztočům Proneem
Ověřit dostupnost
Značka: Blancheporte
1 530

Výjimečně nadýchaný a neuvěřitelně pružný, to je polštářový váleček Conforlux Dodo s úpravou Proneem proti roztočům. Pevné pohodlí: ideální pro ty, kteří spí na boku nebo preferují tvrdší pohodlí. Úprava Proneem přispívá k ochraně před roztoči, významnými alergeny, díky svému rostlinnému složení (1). Vyrobeno ve Francii. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216 / 1). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát v pračce. Opatrně používat biocidy, vždy si nejprve přečíst etiketu a informace o výrobku. (1) Aktivní látka: výtažek z margózy. Odolný váleček s úpravou proti roztočům Proneem, tvrdý značky Blancheporte.

Odolný váleček s úpravou proti roztočům Proneem, tvrdý – – . Potah 100% bavlna. Výplň inovativní analergická vlákna 100% polyester Thermolite Reflex Ecolabel od zn. Dodo..