Fitness King Orbitrack

Orbitrack Orbitrack je revoluční fitness nářadí, které Vám pomáhá spalovat tuky, tvaruje svaly, aktivuje metabolismus a posiluje... více informací »
Fitness King Crossový trenažér
Značka: Fitness King
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
Orbitrack Orbitrack je revoluční fitness nářadí, které Vám pomáhá spalovat tuky, tvaruje svaly, aktivuje metabolismus a posiluje...

Orbitrack

Orbitrack je revoluční fitness nářadí, které Vám pomáhá spalovat tuky, tvaruje svaly, aktivuje metabolismus a posiluje srdce. Cvičením na Orbitracku hubnete rychleji! 4 přístroje v jednom – nahradí rotoped, běžící pás, stepper a další přístroje.

Cvičení na Orbitracku

Orbitrack má 2 polohy madel – během cvičení lze střídat pohyblivá madla s pevnými, výška madel je nastavitelná. Maximální hmotnost cvičence je 112 kg. Průměr rotujícího disku 50 cm. Cvičením na Orbitracku se zbavíte přebytečného tuku. Posilujete horní i dolní končetiny, aktivujete celý kardiovaskulární systém.

  • Orbitrack Vám umožňuje cvičit v pohodlí domova, např. při sledování televize
  • cvičením na Orbitracku spálíte výrazně více kalorií než při normálním běhu

Orbitrack a funkce

Orbitrack má plynulou regulaci obtížnosti a zpětný chod. Multifunkční počítač přehledně ukazuje čas, rychlost, vzdálenost a spálené kalorie. Orbitrack nezpůsobuje otřesy, kterými trpí klouby při běhu.

Orbitrack Vám dodá energii

Orbitrack Vám umožňuje cvičit v pohodlí domova, např. při sledování televize. Za 20 minut cvičení na Orbitracku docílíte brzy viditelného efektu, jakoby jste cvičili dlouhé hodiny na různých strojích. Orbitrack ideálně zformuje problematické partie, nepoškozuje zdraví-klouby, přirozený eliptický pohyb nohou nezpůsobuje otřesy, cvičíte zcela přirozeným zbůsobem.

Orbitrack dodáváme s multifunkčním počítačem.

Na ORBITRACK KLASIK poskytujeme záruku 24 měsíců.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Fitness King Orbitrack od populárního výrobce Fitness King snadno pořídíte na našich stránkách za akční cenu! Aktuálně v akci za 3 999 Kč.