Osuška Navy personalizovaná

Tento kvalitní a levný výrobek Osuška Navy personalizovaná od top výrobce Astoreo snadno seženete tady nyní se slevou. Nabídka již od 479 Kč. EAN: C0284502000
Osuška Navy personalizovaná
Značka: Astoreo
479 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Velká osuška Navy s bordurou v moderním námořnickém motivu vás potěší svou jemností, kvalitou použitého materiálu i savostí. Velmi rychle schne.  Můžete s ní dělat parádu u bazénu a zároveň skvěle vyladí vaši koupelnu. Dárek, kterým uděláte zaručeně radost každému, to je osobní osuška s vyšitým jménem. Obdarovaný si od této chvíle svoji osušku vždy snadno najde.Výšivka bude umístěna ve středu horní části, kde se nachází poutko k zavěšení. Jméno tak bude na pověšeném ručníku dobře viditelné.Barva vyšívacích nití na výběr: šedá, antracitová, růžová, modrá, bílá.Maximální počet znaků pro vyšití je 12. Počet vyšitých znaků úměrně ovlivňuje výšku výšivky (více znaků = menší písmo). Výslednou výšku písma ovlivňuje také rozměr zvoleného ručníku. Při použití kombinace písmen s dolními dotahy (g, j, p, q, y) a horními dotahy (b, d, f, h, k, l, t) je nutné počítat s optickou změnou výšky písma. V takovém případě se celková výška výšivky měří od nejvyššího bodu písmen v horní lince po nejnižší bod písmen ve spodní lince. Tím je výsledné písmo nižší, než by tomu bylo při použití písmen pouze s horními dotahy.Doporučení: rubová strana výšivky je podložena netkanou textilií, kterou doporučujeme odstranit až po prvním vyprání. Odstraníte ji jednoduchým odtržením nebo šetrným odstřižením nůžkami. Vrchní strana výšivky je opatřena jemnou ochrannou fólií, která je snadno rozpustná ve vodě.Upozornění: na tento produkt se, vzhledem k jeho úpravě na přání zákazníka, nevztahuje možnost odstoupení od kupní smlouvy. Detailnější informace najdete zde.Výběr typu výšivky:- Jméno podle vašeho přání: výška písma až 5 cm- Šablony mix: výška 4 cm- Šablony kočky, psi a koně: výška 5 – 8 cm (výška se přizpůsobí velikosti plochy textilu) – pouze v antracitové barvě   100% bavlna  Rozměr 70 x 140 cm Osuška Navy personalizovaná značky Astoreo.

Osuška Navy personalizovaná – velmi rychle schne – na tento produkt se vzhledem k jeho úpravě na přání zákazníka nevztahuje možnost odstoupení od kupní smlouvy. 100% bavlna.