HomeLife Plašič myší

Odpuzovač hmyzu a hlodavců je moderní elektronický prostředek, který bezpečně odpudí nepříjemný bodavý hmyz, mouchy, pavouky,... více informací »
HomeLife Plašič myší
Značka: HomeLife
249 Kč
Ověřit dostupnost
Odpuzovač hmyzu a hlodavců je moderní elektronický prostředek, který bezpečně odpudí nepříjemný bodavý hmyz, mouchy, pavouky,...

Odpuzovač hmyzu a hlodavců

je moderní elektronický prostředek, který bezpečně odpudí nepříjemný bodavý hmyz, mouchy, pavouky, mravence, blechy, šváby, ale je účinný i na myši a jiné hlodavce.

Princip odpuzovače hmyzu a hlodavců:

Odpuzovač hmyzu funguje na principu šíření elektromagnetických vln (účinná plocha je až 230 m2). Nejmodernější ultrazvukový repelent je ekologický, protože není třeba již používat chemické prostředky nadměrně zatěžující životní prostředí. Odpuzovače jsou ideální do obytných místností, sklepů, spižíren, kanceláří, chat apod. Odpuzovač jednoduše zapojíte do zásuvky (230 V). Lidským uchem neslyšitelný chod odpuzovače hmyzu a hlodavců nenaruší Váš spánek a jeho výkon neškodí člověku ani domácím zvířatům.

Odpuzovač hmyzu a hlodavců – balení:

Odpuzovač hmyzu a hlodavců dodáváme v sadě 2 ks za celkovou cenu 398 Kč (199 Kč/ks),
samostatně za 249 Kč.

Na odpuzovač hmyzu a hlodavců poskytujeme záruku 24 měsíců.

Nejprodávanější produkt HomeLife Plašič myší od známého výrobce HomeLife snadno můžete najít tady a teď právě opravdu výhodně. Nabídky od 249 Kč.