slevyzceny.cz

Plavková balkonetová podprsenka Nela, s kosticemi

Tento žádaný kus Plavková balkonetová podprsenka Nela, s kosticemi od značky s tradicí a dobrou pověstí Blancheporte naleznete u nás za super peníze! Teď za akční cenu 749 Kč.
EAN: 459263095
Plavková balkonetová podprsenka Nela

Podlehněte kouzlu plavkové balkonetové podprsenky plné barev, která skvěle vynikne na opálené pokožce. Balkonetový střih se postará o svůdné křivky dekoltu. Kolekce s barevným grafickým designem. Košíčky s tylovou podšívkou, ze 3 dílů. Široká, vzadu nastavitelná ramínka. Vzadu zapínání na plastový háček tón v tónu. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216 / 3). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát v pračce. Po každém použití doporučujeme vymáchat v čisté vodě. Tyto plavky jsou odolné mořské vodě a chlóru a jsou tak vhodné na pláž i do bazénu. Plavková balkonetová podprsenka Nela, s kosticemi značky Blancheporte.

Plavková balkonetová podprsenka Nela, s kosticemi – – . 80 % polyamid, 20 % elastan. Podšívka ze stahujícího tylu 90 % polyamid, 10 % elastan..