slevyzceny.cz

Plavkové maxi kalhotky Guanos s efektem plochého břicha

Unikátní a oblíbený produkt Plavkové maxi kalhotky Guanos s efektem plochého břicha od známého výrobce Blancheporte snadno najdete právě teď za parádní cenu. Nyní pořídíte od 679 Kč.
EAN: 494906038
Plavkové maxi kalhotky Guanos s efektem plochého břicha

Potisk tropického vzoru, černo-bílá kombinace, lichotivý střih maxi – tyto kalhotky jsou naprosto bezchybné! Kolekce Guanos: potisk tropického vzoru v černo/bílé kombinaci. Tylové zesílení pro efekt plochého bříška. V pase pruh s potiskem. Pas a nohavičky s dvojitým prošitím. Rozkrok vypodšívkovaný úpletem. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216 / 3). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát v pračce. Odolné mořské vodě a chlóru, vhodné na pláž i do bazénu. Po každém použití doporučujeme vymáchat v čisté vodě. Plavkové maxi kalhotky Guanos s efektem plochého břicha značky Blancheporte.

Plavkové maxi kalhotky Guanos s efektem plochého břicha – – . 82 % polyamid, 18 % elastan. Tylová podšívka 92 % polyamid, 8 % elastan. Úpletová podšívka rozkroku 100% polyester..