slevyzceny.cz

Plavkové midi kalhotky Atares s efektem plochého břicha

Kvalitní a levný produkt Plavkové midi kalhotky Atares s efektem plochého břicha od výrobce s mnohaletou tradicí Blancheporte můžete získat momentálně na našich stránkách za super peníze! Zrovna teď v akci za 649 Kč.
EAN: 463026040
Plavkové midi kalhotky Atares s efektem plochého břicha

Plavkové kalhotky midi Atares s barevným potiskem zvířecího vzoru nemají chybu. Vpředu v pase vsadka s potiskem. Přední díl podšitý stahujícím tylem pro efekt plochého břicha. Střih midi snadný na údržbu. Zakončení dvojitým prošitím. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216 / 3). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát v pračce. Odolné chlóru, vhodné do bazénu. Po každém použití doporučujeme vymáchat v čisté vodě. Plavkové midi kalhotky Atares s efektem plochého břicha značky Blancheporte.

Plavkové midi kalhotky Atares s efektem plochého břicha – – . 82 % polyamid, 18 % elastan. Tylová podšívka 85 % polyamid, 15 % elastan. Podšívka 100% polyester..