slevyzceny.cz

Plavkové slipové kalhotky s nastavitelným pasem Sabalo

Unikátní produkt Plavkové slipové kalhotky s nastavitelným pasem Sabalo od našeho předního výrobce Blancheporte máte možnost najít u nás právě extra se slevou! Akční cena 679 Kč.
EAN: 353961044
Plavkové slipové kalhotky s nastavitelným pasem Sabalo

Okamžitě jsme si oblíbili plavkové slipové kalhotky s nastavitelným pasem, který zdobí originální potisk. Kolekce Sabalo s exkluzivním potiskem kašmíru. Široký pas na ohrnutí s originálním potiskem. Partie bříška podšitá stahujícím tylem pro efekt zeštíhlení. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216 / 3). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát v pračce. Po každém použití doporučujeme vymáchat v čisté vodě. Tyto plavky jsou odolné mořské vodě a chlóru a jsou tak vhodné na pláž i do bazénu. Plavkové slipové kalhotky s nastavitelným pasem Sabalo značky Blancheporte.

Plavkové slipové kalhotky s nastavitelným pasem Sabalo – – . 80 % polyamid, 20 % elastan. Tylová podšívka 90 % polyamid, 10 % elastan..