slevyzceny.cz

Plavkové slipové kalhotky s potiskem a s pasem na ohrnutí Aduana

Tento unikátní produkt Plavkové slipové kalhotky s potiskem a s pasem na ohrnutí Aduana od kvalitní společnosti Blancheporte jde sehnat momentálně na našich stránkách v akci. Nyní pořídíte od 679 Kč.
EAN: 493528038
Plavkové slipové kalhotky s potiskem a s pasem na ohrnutí Aduana

Konečně plavky, které se přizpůsobí Vašim potřebám! S nastavitelným pasem na ohrnutí a ze zesilujícího tylu, slipové kalhotky Aduana sluší každé postavě. Kolekce Aduana: grafický design. Široký pas na ohrnutí. Zakončení dvojitým prošitím v pase a nohavičkách. Přední díl podšitý stahujícím tylem pro efekt plochého bříška. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216 / 3). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát v pračce. Odolné mořské vodě a chlóru, vhodné na pláž i do bazénu. Po každém použití doporučujeme vymáchat v čisté vodě. Plavkové slipové kalhotky s potiskem a s pasem na ohrnutí Aduana značky Blancheporte.

Plavkové slipové kalhotky s potiskem a s pasem na ohrnutí Aduana – – . 80 % polyamid, 20 % elastan. Tylová podšívka 90 % polyamid, 10 % elastan. Úpletová podšívka rozkroku 100% polyamid..