slevyzceny.cz

Plavkový tankiny top s kroužkem a potiskem Atares, s vyjímatelnými vycpávkami

Tento kvalitní a levný kus Plavkový tankiny top s kroužkem a potiskem Atares, s vyjímatelnými vycpávkami od našeho předního výrobce Blancheporte snadno seženete na našich stránkách teď ve slevě. Akční cena 879 Kč.
EAN: 462929036
Plavkový tankiny top s kroužkem a potiskem Atares

Plavkový tankiny top vyniká originálním kroužkem a hlubokým dekoltem. Barevný potisk Atares zvířecího vzoru. V dekoltu kroužek. Podšité košíčky s pružnými vyjímatelnými vycpávkami. Úzká, nastavitelná ramínka. Mírně rozšířený spodní lem. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216 / 3). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát v pračce. Odolné chlóru, vhodné do bazénu. Po každém použití doporučujeme vymáchat v čisté vodě. Plavkový tankiny top s kroužkem a potiskem Atares, s vyjímatelnými vycpávkami značky Blancheporte.

Plavkový tankiny top s kroužkem a potiskem Atares, s vyjímatelnými vycpávkami – – . 80 % polyamid, 20 % elastan. Podšívka 100% polyester..