slevyzceny.cz

Podprsenka Feel Good Support z bio bavlny, bez kostic

Výjimečný produkt Podprsenka Feel Good Support z bio bavlny, bez kostic od výrobce s mnohaletou tradicí Blancheporte máte možnost koupit v naší nabídce ve výhodné akci. Právě nyní za 1 070 Kč.
EAN: 752568100
Podprsenka Feel Good Support z bio bavlny
Ověřit dostupnost
Značka: Blancheporte
1 070

Hledáte extra pohodlí? Nechte se unést podprsenkou Feel Good Support z bio bavlny, která poskytuje perfektní stažení a oporu. Podprsenka Feel Good Support zn. Playtex bez kostic je velmi příjemná na nošení. Košíčky z jemné bio bavlny. Pružný široký lem. Široká nastavitelná ramínka. Perfektní střih. Dvojité nebo trojité háčkové zapínání, 3 pozice. Z bio bavlny OCS (Organic Content Standard) od ECOCERT (N°EGL/210769/1117427/1). Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216/3). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát v pračce. Podprsenka Feel Good Support z bio bavlny, bez kostic značky Blancheporte.

Podprsenka Feel Good Support z bio bavlny, bez kostic – – . 65 % bio bavlny, 19 % polyamid, 8 % polyester, 8 % elastan..