slevyzceny.cz

Kastrol GRANDE skleněná poklice

Tento akční a ve slevě výrobek Kastrol GRANDE skleněná poklice od společnosti Orion snadno najdete u nás nyní za akční cenu. Nabídka již od 899 Kč.
EAN: 8592381149284
Kastrol GRANDE skleněná poklice
Ověřit dostupnost
Značka: Orion
899
Popis produktu

Masivní kastrol s poklicí potěší každého milovníka kvalitního nádobí a dobrého vaření. To vše s minimální spotřebou tuku. Materiál: hliník s kvalitní úpravou povrchu, sklo, nerezVelmi precizně zpracovaný povrch PFLUON GRANIT zaručí, že se připravovaný pokrm nepřipékáPoklice je vybavena otvorem pro únik přebytečné páryDíky profilovanému dnu je hrnec vhodný pro všechny typy varných spotřebičů včetně indukce a troubyLze mýt v myčceDoporučení: Pro manipulaci s horkým hrncem vždy používejte chňapky. Při použití poklice v troubě, doporučujeme pouze do teploty 200°C. U plynových sporáků vždy volte správnou velikost plamene. U elektrických, sklokeramických a indukčních vařičů pak odpovídající velikost plotýnky.  Kastrol GRANDE skleněná poklice značky .

Kastrol GRANDE skleněná poklice – povrch PFLUON GRANIT, díky kterému se pokrm nepřipéká – lze mýt v myčce. hliník s povrchem granit.