slevyzceny.cz

Polovyztužená podprsenka Coeur Croisé Féminin z recyklované krajky, bez kostic

Unikátní a žádaný kus Polovyztužená podprsenka Coeur Croisé Féminin z recyklované krajky, bez kostic od našeho výrobce Blancheporte pohodlně nakoupíte aktuálně na našich stránkách opravdu výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 130 Kč.
EAN: 862540100
Polovyztužená podprsenka Coeur Croisé Féminin z recyklované krajky
Ověřit dostupnost
Značka: Blancheporte
1 130

Nová podprsenka Coeur Croisé Féminin zn. Playtex kombinuje nadčasovost, originalitu a ženskost. V eco-friendly verzi z recyklovaných vláken, příjemná na nošení a maximálně elegantní. Stahující podprsenka bez kostic. S 42 % podílem recyklovaných vláken: mikrovlákno, krajka a tyl. Překřížený výstřih. Krajkové dvojité košíčky. Polovyztužený střih z krajky bavlněné na dotek a recyklovaného úpletu na vnější straně košíčků. Vlnkované zakončení dekoltu. Široká vlnkovaná pruženka pod prsy. Vlnkovaná, pružná a vzadu nastavitelná ramínka. Mezi košíčky mašlička. Zadní díl ve střihu do „U“. Vzadu háčkové zapínání na 3 pozice. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216 / 3). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Produkt označený jako Recycled Claim Standard (RCS) od Ecocert č. XXXL-0000 potvrzuje, že minimálně 5 % recyklovaných vláken bylo získaných za výrobních podmínek splňujících environmentální a Polovyztužená podprsenka Coeur Croisé Féminin z recyklované krajky, bez kostic značky Blancheporte.

Polovyztužená podprsenka Coeur Croisé Féminin z recyklované krajky, bez kostic – – . 36 % recyklovaný polyamid, 42 % polyamid, 6 % recyklovaný elastan, 16 % elastan..