slevyzceny.cz

Polštář s tvarovou pamětí F.A.N. Antibac médium

Vynikající produkt Polštář s tvarovou pamětí F.A.N. Antibac médium od známého předního výrobce Blancheporte snadno seženete u nás teď za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte jen za 1 570 Kč.
EAN: 543744065
Polštář s tvarovou pamětí F.A.N. Antibac médium
Ověřit dostupnost
Značka: Blancheporte
1 570

Už nemusíte přehýbat klasický polštář, aby se Vám dobře spalo. Polštář s tvarovou pamětí – verze confort médium s antibakteriální úpravou. Vnitřek tvoří výplň z velmi kvalitního syntetického materiálu. Vločky z viskoelastické pěny s tvarovou pamětí budou ideální podporou pro Vaši šíji. Verze F.A.N. proti bakteriím: vlákna s antibakteriální úpravou, pro vysokou hygienu a optimální svěžest. Výplň: vločky z viskoelastické pěny s tvarovou pamětí. Confort médium: ideální pro ty, kteří spí na zádech a preferují střední tvrdost. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216 / 1). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Potah lze prát až na 95 °C, pro ochranu životního prostředí doporučujeme prát na 40 °C a sušit volně na vzduchu. Pozor při používání prostředků proti mikroorganismům! Před jejich použitím si pozorně přečtete informace o produktu. Polštář s tvarovou pamětí F.A.N. Antibac médium značky Blancheporte.

Polštář s tvarovou pamětí F.A.N. Antibac médium – – . Potah 100% bavlna, prošití 100% polyester, podšívka 100% polypropylen. Výplň viskoelastické pěnové vločky s tvarovou pamětí. Výplň 1100g pro 50 x 70 a 60 x 60 cm, výplň 1200g pro 65 x 65 cm..