Polstr na židli a křeslo LIVING vysoký

Výjimečný výrobek Polstr na židli a křeslo LIVING vysoký od výrobce Doppler jednoduše naleznete tady ve slevě! Akční cena již od 549 Kč. EAN: 9003034262124
Polstr na židli a křeslo LIVING vysoký
Značka: Doppler
549 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Pro zahradní nábytek a pohodlné sezení je určený polstr na židli a křeslo LIVING střední. Kostkovaný polstr se středně vysokou opěrkou je obšitý lemem a 2 kroužkovými prošití v opěrné části. V prošitém ohybu sedáku jsou dvě všité tkaničky, které slouží k jednoduchému upevnění k opěradlu židle nebo křesla. Uchycení zajišťuje pevná a posuvná spona, která umožňuje nastavení sedáku podle rozměru a druhu židle. Potah není snímatelný. Síla polstru je vhodná pro všechny typy židlí. Provedení je vhodné i do namáhavějších podmínek restaurací, kaváren a zahrádek.Materiál: potah z bavlněné a savé směsové tkaniny, výplň z molitanu v polyesterovém rounu. Celkové rozměry: výška 110 cm, šířka 48 cm, tloušťka 6 cm. Sedák: cca 46 x 48 cm. Opěrka: cca 64 x 48 cm. Vyrobila česká společnost Doppler.Celkové rozměry sedáku jsou uvedené s tolerancí +/- 2 cm. Konečný rozměr výrobku ovlivňuje konkrétní zpracování (obšití, prošití apod.) Polstrovaný sedák pro zahradní nábytek LIVINGStředně vysoká opěrkaTkaničky pro připevnění k opěradluPosuvná spona k uchycení a nastavení sedákuIdeální i pro náročnější provozy (restaurace, kavárny aj.)Vyrobený v ČR Polstr na židli a křeslo LIVING vysoký značky Doppler.

Polstr na židli a křeslo LIVING vysoký – pro všechny typy židlí, tkaničky a posuvná spona pro uchycení – ideální i pro náročnější provozy (restaurace, kavárny aj.). bavlněná směsová tkanina, molitan, polyesterové rouno.