Povlečení POINT

Od této chvíle můžete směle pořádat soutěže v povlékání ložního prádla. Výměna povlečení totiž ještě nikdy nebyla... více informací »
Povlečení POINT
Značka: Today
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Od této chvíle můžete směle pořádat soutěže v povlékání ložního prádla. Výměna povlečení totiž ještě nikdy nebyla...

Od této chvíle můžete směle pořádat soutěže v povlékání ložního prádla. Výměna povlečení totiž ještě nikdy nebyla tak snadná. Povlak na přikrývku je v rozích opatřený průstřihy pro rychlou a snadnou manipulaci. Už nemusíte povlečení složitě obracet naruby, ale ruce průstřihy pouze prostrčíte. Moderní povlečení podle posledních ložnicových trendů zaujme nevšedními motivy, kvalitou materiálu i zpracováním. Vrchní a reverzní strana se liší v použitém dezénu a tím se povlečení stává ještě zajímavější. Strany můžete střídat podle chuti a nálady.Materiál: 100% bavlna.Praktické prostřihy pro snadné povlékáníJemné a prodyšnéKvalitní 100% bavlnaNa jednolůžkoZipové zapínáníDlouhá životnost a stálobarevnostDoporučení: povlečení perte z rubové strany se zapnutým zipem a podle pokynů uvedených na obalu. Povlečení POINT značky Today.

Povlečení POINT – jemné a prodyšné – . 100% bavlna.

Oblíbený produkt Povlečení POINT od známého výrobce Today jednoduše pořídíte právě zde skutečně výhodně! Právě teď jen za 1 199 Kč.