slevyzceny.cz

Povlečení Sovičky, bavlna

Žádaný produkt Povlečení Sovičky, bavlna od top značky Blancheporte máte možnost najít ještě dnes za báječnou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 849 Kč.
EAN: 876763143
Povlečení Sovičky

Veselé a poetické: zhotovené z kvalitní bavlny, toto povlečení Sovičky Vám přináší značka Colombine. Souprava obsahuje povlak na obdélníkový polštář a povlak na peřinu v klasickém českém rozměru. Dále je v nabídce například povlak na přikrývku se středovým potiskem, v typickém francouzském střihu do tvaru lahve pro zasunutí konce povlaku pod matraci a s otvory pro ruce pro snadné povlečení přikrývky. Klasické a napínací prostěradlo se středovým motivem. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216/1). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát až na 60 °C, pro ochranu životního prostředí doporučujeme prát na 40 °C a sušit volně na vzduchu. Povlečení Sovičky, bavlna značky Blancheporte.

Povlečení Sovičky, bavlna – – . 100% přirozeně jemná a odolná bavlna, snadná údržba. Pevná a pravidelná vazba nití: 57 vláken/cm2..