slevyzceny.cz

Pánev DIAMANT nepřilnavý povrch

Tento kvalitní výrobek Pánev DIAMANT nepřilnavý povrch od oblíbené značky Orion snadno můžete najít zde teď téměř zdarma! Právě lze objednat jen za 999 Kč. EAN: 8592381082208
Pánev DIAMANT nepřilnavý povrch
Ověřit dostupnost
Značka: Orion
999
Popis produktu

Pánev Diamant se skleněnou poklicí vás překvapí svými jedinečnými užitnými vlastnostmi. Její povrch je zpevněný skutečnými diamantovými krystaly. Diamantové částice obsažené ve vnitřní vrstvě vynikají skvělou tepelnou vodivostí a předčí tím i takové materiály, jako je měď nebo stříbro. Dokonale tak zlepšují varné vlastnosti pánve. Využijete ji k opékání, restování, pošírování, redukci šťáv, přípravě omáček. Příprava a následná konzumace jídla se tak stane skutečným požitkem.Materiál: vysoce kvalitní slitina hliníku s prvotřídním nepřilnavým povrchem obsahující diamantové částice, plastRozměry: průměr 28 cm, výška 6,5/13 cmNepřilnavý povrch s minimálním třecím odporem umožňuje přípravu zdravých a chutných pokrmů s použitím minimálního množství tuku a bez zásadních výživových ztrátPánev lze používat na všechny typy varných spotřebičů a je vhodná do myčky nádobíDokonalá vodivost eliminuje ztrátu tepelné energie a tím dochází také k úspoře časuKonstrukce pánve je vytvořena tak, aby nedocházelo ke vzniku horkých míst, ale teplo bylo rovnoměrně rozvedeno do celého korpusu a následně k připravovanému pokrmuPoužitím revoluční výrobní technologie a zvolenými materiály nedochází k uvolňování nebezpečných látek (PFOA FREE). Snižují se tak škodlivé dopady na zdraví i životní prostředí. Pánev DIAMANT nepřilnavý povrch značky .

Pánev DIAMANT nepřilnavý povrch – dokonalá vodivost eliminuje ztrátu tepelné energie a tím dochází také k úspoře času – vhodná do myčky nádobí. hliník s nepřilnavým povrchem.