Příchuť do SodaStream Citron – limetka

Tento unikátní produkt Příchuť do SodaStream Citron - limetka od společnosti SodaStream jednoduše můžete získat zde teď ve slevě. Ceny již od 139 Kč. EAN: 8719128110356
Příchuť do SodaStream Citron - limetka
Značka: SodaStream
139 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Milovníci chutných limonád a vlastníci výrobníků Soda Stream, zpozorněte! Máme pro vás zcela jedinečný nápojový koncentrát příchuť Citron – limetka pro Soda Stream.  Byl vyrobený přímo pro vás a Soda Stream. Na rozdíl od tradičních „šťáv“ má však několikanásobně vyšší koncentraci. Přidáním nápojového koncentrátu do perlivé vody si snadno připravíte chutný nápoj. Koncentrát vždy přidávejte do již hotové perlivé vody. V opačném případě hrozí, že nápoj vypění a zanese vnitřní část výrobníku, což by mohlo vést k jeho poškození.Objem: 500 ml – pro přípravu až 12 lahví nápoje.Postup přípravy:Láhev s vychlazenou vodou vložte do výrobníku a připravte co nejvíce perlivou vodu. Láhev s hotovou perlivou vodou mírně nakloňte a opatrně přilijte z odměrky příslušné množství koncentrátu. Víčko lahve slouží zároveň jako odměrka pro doporučený poměr ředění (1 víčko na 1 velkou nápojovou láhev Sodastream). Láhev uzavřete a opatrně ji v ruce promíchejte. Poté je nápoj připravený ke konzumaci. Doporučený poměr ředění je 1 díl koncentrátu na 20 dílů perlivé vody. Energie na 100 ml hotového nápoje: 62,4 KJ/ 14,9 KcalSložení:Ochucený nápojový koncentrát obsahuje aroma citronu a limetky, cukr a sladidla.Nápojový koncentrát pro Soda StreamPříchuť Citron – limetkaSnadná příprava500 ml pro přípravu až 12 lahví nápojePoměr ředění – 1 díl koncentrátu/20 dílů perlivé vody Příchuť do SodaStream Citron – limetka značky SodaStream.

Příchuť do SodaStream Citron – limetka – pro přípravu až 12 lahví nápoje – koncentrát vždy přidávejte do již hotové perlivé vody. .