Žehlicí prkno Alpina

Žehlicí prkno Alpina představuje komfort v žehlení. Jednoduše si jeho plochu výškově přizpůsobíte na 60 nebo 90 cm. Kovová... více informací »
Žehlicí prkno Alpina
Značka: Alpina
959 Kč
Ověřit dostupnost
Žehlicí prkno Alpina představuje komfort v žehlení. Jednoduše si jeho plochu výškově přizpůsobíte na 60 nebo 90 cm. Kovová...

Žehlicí prkno Alpina představuje komfort v žehlení. Jednoduše si jeho plochu výškově přizpůsobíte na 60 nebo 90 cm. Kovová konstrukce je vysoce stabilní. Potah žehlicího prkna je ušitý z 50% bavlny a 50% polyesteru. Nerezová konstrukce a plocha pro odkládání žehličky jsou natřené elektrostatickým nátěrem. Složené prkno se díky rozměrům velmi dobře skladuje.Rozměry žehlicí plochy: 38 x 120 cm. Rozměry v rozloženém stavu: 141 x 93 x 40,5 cm. Rozměry ve složeném stavu: 158,5 x 45,5 cm.Žehlicí prknoStabilní konstrukceKovová odkládací plocha pro žehličkuElektrostatický nátěrSkladné Žehlicí prkno Alpina značky Alpina.

Žehlicí prkno Alpina – kovová odkládací plocha pro žehličku, stabilní konstrukce – . ocel.

Často hledaný produkt Žehlicí prkno Alpina od výrobce s mnohaletou tradicí Alpina seženete online za super peníze. Akční ceny již od 959 Kč.