Propesko kapsa pro kočky mix 4×100 g

100% kompletní krmivo, vysokou chutnost kapsiček zajišťují kvalitní suroviny a složení receptur.Jsou vyrobeny bez konzervačních... více informací »
Propesko kapsa pro kočky mix 4x100 g
Značka: Astoreo
38 Kč
Ověřit dostupnost
100% kompletní krmivo, vysokou chutnost kapsiček zajišťují kvalitní suroviny a složení receptur.Jsou vyrobeny bez konzervačních...

100% kompletní krmivo, vysokou chutnost kapsiček zajišťují kvalitní suroviny a složení receptur.Jsou vyrobeny bez konzervačních látek a jsou obohaceny o vitaminy.Propesko kapsičky jsou nejen plnohodnotným krmivem, ale také odměnou pro Vaší kočku. Složení: Losos, krevety a karotka: maso a vedlejší výrobky živočišného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (4% losos), měkkýši a korýši (4% krevety), zeleniny (4% hrášek a mrkev), vedlejší výrobky rostlinného půovdu, minerální látky, cukry.Kuřecí a hovězí: maso a vedlejší výrobky rostlinného původu (4% kuře, 4% hovězí), ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry.Analytické složky: vlhkost 82%, protein 9%, tuk 5%, popel 3%, vláknina 0,8% . Propesko kapsa pro kočky mix 4×100 g značky .

Propesko kapsa pro kočky mix 4×100 g – – . .

Tento neodolatelný produkt Propesko kapsa pro kočky mix 4x100 g od kvalitní společnosti Astoreo snadno můžete najít zde teď výhodně. Cena od 38 Kč.