Tuhý šampon pro mastné vlasy citrón

Kvalitní a žádaný kus Tuhý šampon pro mastné vlasy citrón od známé společnosti Eco Cosmetics snadno získáte právě v akci! Teď za akční cenu 249 Kč. EAN: 3760201132852
Tuhý šampon pro mastné vlasy citrón
Značka: Eco Cosmetics
249 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Tuhý šampón pro mastné vlasy s citrónovou vůní je vyrobený z čistě přírodních složek. Svým tvarem i velikostí je roztomilý a připomíná francouzskou sladkost „canelé“. Díky receptuře, která obsahuje marocký jíl, esenciální olej z Listea Cubeba a BIO kokosový olej, umí dokonale regulovat kožní maz a efektivně se postará především o mastné vlasy. Kromě toho, že je jeho složení čistě přírodní, sám udržuje čistotu i v přírodě kolem nás. Nahradí zcela dvě lahvičky běžného šampónu a tím naši planetu ušetří zbytečného plastového odpadu. Navíc tím ušetří i vaši peněženku a to se rozhodně vyplatí.Použití:Šampónem si jednoduše přejeďte po mokrých vlasech. Tím dojde k jejich okamžitému napěnění. Můžete také samotný šampón promnout v mokrých dlaních a vzniklou krémovou pěnu nanést do vlasů. Vlasy si umyjte tak, jak jste zvyklí a následně důkladně opláchněte vodou. Vyvarujte se kontaktu s očima. Obsažené esenciální oleje by v nich mohly nepříjemně štípat. Šampón uchovávejte podobně jako klasické mýdlo – na podložce, mýdlence nebo ve sklenici s průduchy ve víčku. Můžete ho také vložit do síťovaného sáčku a volně zavěsit, aby mohl dobře proschnout. Šampón není kvůli obsahu esenciálních olejů vhodný pro těhotné a kojící ženy a pro děti do 6 let.100% přírodní tuhý šampónPříjemná citrónová vůněIdeální pro mastné vlasySnadné použitíObsahuje marocký jíl, esenciální olej z Listea Cubeba a BIO kokosový olejHmotnost 55 g Náš tip: Pokud s přírodními šampóny teprve začínáte, můžete mít pocit, že se z vlasů šampón hůř vymývá. Je to tím, ž byly vaše vlasy zvyklé na syntetické látky. V takovém případě použijte pro poslední opláchnutí octovou vodu. Tuhý šampon pro mastné vlasy citrón značky Eco Cosmetics.

Tuhý šampon pro mastné vlasy citrón – snadné použití,100% přírodní – obsahuje marocký jíl, esenciální olej z Listea Cubeba a BIO kokosový olej. .