Filtr pro čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier HEPA Filter

Náhradní filtr pro čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier HEPA Filter zachycuje bezpečně formaldehyd, nepříjemné pachy, bakterie,... více informací »
Filtr pro čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier HEPA Filter
Značka: Xiaomi
999 Kč
Ověřit dostupnost
Náhradní filtr pro čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier HEPA Filter zachycuje bezpečně formaldehyd, nepříjemné pachy, bakterie,...

Náhradní filtr pro čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier HEPA Filter zachycuje bezpečně formaldehyd, nepříjemné pachy, bakterie, viry, prach, pyl, cigaretový kouř, částice zvířecího původu, rostlinná vlákna a jiné alergenní látky. Kvalitní třívrstvý HEPA filtr zachycuje částice s účinností až 99,97 %. Filtr je určený pro čističku Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 3C. Výměna filtru je snadná a rychlá a zvládne ji každý, i méně technicky zdatný jedinec. Na výměnu filtru vás upozorní čistička vzduchu. Doporučený cyklus výměny je 3 – 6 měsíců (podle frekvence používání).Rozměry: 20,4 x 20,9 x 30,6 cm.Čističku najdete také v naší nabídce. Filtr pro čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier HEPA FilterOriginální příslušenstvíBezpečně zachycuje formaldehyd, nepříjemné pachy, bakterie, viry, prach, pyl, cigaretový kouř, částice zvířecího původu, rostlinná vlákna a jiné alergenní látky3fázový filtrační systémSnadná a rychlá výměnaIndikátor výměny v čističce Filtr pro čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier HEPA Filter značky Xiaomi.

Filtr pro čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier HEPA Filter – 3fázový filtrační systém, snadná a rychlá výměna – čističku najdete také v naší nabídce. plast.

Zcela unikátní kousek Filtr pro čističky vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier HEPA Filter od našeho výrobce Xiaomi snadno získáte v aktuální nabídce skutečně levně. Aktuálně za 999 Kč.