slevyzceny.cz

Zahradní úložný box RATO PLUS

Nový produkt Zahradní úložný box RATO PLUS od naší známé značky Prosperplast lze získat na našich stránkách teď právě za výborné peníze. Právě nyní za 1 299 Kč.
EAN: 5905197977829
Zahradní úložný box RATO PLUS
Ověřit dostupnost
Značka: Prosperplast
1 299
Popis produktu

Zahradní úložný box RATO PLUS v imitaci ratanového výpletu je vhodný k celoročnímu používání. Jeho objemová kapacita zajistí, že do něj pohodlně uložíte polstrování, přehozy, přikrývky, polštářky, hračky pro děti a další zahradní potřeby. Uchráníte je tak před deštěm, prachem a přímým sluncem. Box je díky kolečkům snadno přemístitelný. Je vyrobený z lehkého, odolného plastu a nevyžaduje konzervování. Snadno ho opatříte i visacím zámkem, pro ještě větší zabezpečení. Snadno ho sestavíte, protože jednotlivé části do sebe cvaknutím zapadnou.Objem: 290 l. Rozměry: délka 114 cm, šířka 47 cm, výška 59,5 cm.Praktický a lehkýKolečka pro snadné přemisťováníPro snadné uložení podušek, dek, přehozů, polštářů nebo hračekOchrana před nepříznivým počasímOdolný a bezúdržbový plastVelký úložný prostorMožnost uzamčení Zahradní úložný box RATO PLUS značky Prosperplast.

Zahradní úložný box RATO PLUS – k celoročnímu používání, velká objemová kapacita, pro bezpečné uložení polstrů, podušek, přikrývek, hraček, polštářků nebo hraček, ochrání před deštěm, prachem a sluncem, kolečka pro snadné přemisťování, lehký a odolný plast, bez složité údržby, poutko pro visací zámek – . plast.