slevyzceny.cz

Čistící ultrazvuková špachtle na obličej RIO

Tento akční produkt Čistící ultrazvuková špachtle na obličej RIO od top značky Rio pořídíte nyní skutečně levně. Akční cena od 5 499 Kč. EAN: 5019487086716
Čistící ultrazvuková špachtle na obličej RIO
Ověřit dostupnost
Značka: Rio
5 499
Popis produktu

V nevelkém přístroji se ukrývá maximální schopnost a profesionalita. Nemusíte už čekat na objednání do kosmetického salónu. Dokonce už nemusíte utrácet tolik peněz za jejich návštěvu. S ultrazvukovou špachtlí zvládnete rovnou dvě obličejové kosmetické procedury ve špičkové kvalitě.První režim je hloubkové čištění pleti a peeling, při kterém dochází k odstranění odumřelých kožních buněk, zbavení nečistot a přebytečného mazu. Pleť se stává okamžitě jemnou a hladkou.Druhý režim pracuje technikou kosmetických salónů a využívá vysokofrekvenční sonoforézu. Sonoforéza ultrazvukovými impulsy dokonale zapracovává použité sérum, krém nebo masku do pokožky obličeje. Mnohonásobně tak zvyšuje jejich účinnost.Čepel lze otírat suchým i vlhkým hadříkem.Přístroj skladujte s ochranným pouzdrem na čepeli.Automatické vypnutí po 10 minutách provozu nečinnosti.Na výběr ze dvou režimů s nastavitelnou intenzitou impulsů.Napájení ze zásuvky nebo akumulátoru.Dobíjení přes USB.Výkon: 25 000 impulsů/sec.Přístroj využijete i profesionálně v jakémkoliv specializovaném kosmetickém studiu. Materiál: kvalitní, odolný plast, nerez.Rozměry: 14,4 x 21,3 x 8,7 cm.Vyrobeno v Anglii. Čistící ultrazvuková špachtle na obličej RIO značky Rio.

Čistící ultrazvuková špachtle na obličej RIO – na výběr ze dvou režimů s nastavitelnou intenzitou impulsů, napájení ze zásuvky nebo akumulátoru, dobíjení přes USB – . plast, nerez.