slevyzceny.cz

Iontový rozčesávací kartáč BEURER HT 10

Tento vynikající výrobek Iontový rozčesávací kartáč BEURER HT 10 od známé značky Beurer snadno získáte na našich stránkách nyní skutečně výhodně! Akční ceny od 649 Kč. EAN: 4211125591069
Iontový rozčesávací kartáč  BEURER HT 10
Ověřit dostupnost
Značka: Beurer
649
Popis produktu

Hladké a zdravě vypadající vlasy na společenskou událost nebo do zaměstnání? Už žádný problém. Rozčesávací kartáč s ionizační technologií je opravdový mistr hřebenů.Kartáč po stisknutí tlačítka vytváří záporné ionty, které neutralizují statický náboj ve vlasechZkrotí polétavé vlasy a brání vysychání vlasů, které v důsledku zůstávají hladké a leskléDíky povrchu soft touch se dobře drží v ruceAkrylové štětiny jsou měkké a umožňují snadné rozčesáváníStav nabití baterie lze kdykoliv zjistit pohledem na kontrolkuKartáč s malým, praktickým designem je ideální do kabelky a optimální na cestyVyrobeno německou společností Beurer Iontový rozčesávací kartáč BEURER HT 10 značky Beurer.

Iontový rozčesávací kartáč BEURER HT 10 – záporné ionty neutralizují statický náboj ve vlasech, akrylové štětiny jsou měkké a umožňují snadné rozčesávání – . plast.