Dvoukomorová ruční pumpa s doplňky

Dvoukomorová ruční pumpa s doplňky nafoukne hračky, míče, lehátka, čluny i bazény. Součástí balení jsou 3 různé koncovky... více informací »
Dvoukomorová ruční pumpa s doplňky
Značka: Teddies
149 Kč
Ověřit dostupnost
Dvoukomorová ruční pumpa s doplňky nafoukne hračky, míče, lehátka, čluny i bazény. Součástí balení jsou 3 různé koncovky...

Dvoukomorová ruční pumpa s doplňky nafoukne hračky, míče, lehátka, čluny i bazény. Součástí balení jsou 3 různé koncovky pro univerzální použití. Pumpička nejen nafukuje, ale umožňuje také vyfukování. Pumpa pumpuje vzduch při tahu vzhůru i při pohybu dolů.Rozměry: 37 x 13 x 13 cm. Objem vzduchu: 4 l. Hmotnost: 700 g. Materiál: plast.  Ruční pumpaDvoukomorováNafoukne hračky, lehátka, míče, čluny nebo bazény Dvoukomorová ruční pumpa s doplňky značky Teddies.

Dvoukomorová ruční pumpa s doplňky – k nafouknutí hraček, míčů, lehátek, člunů a bazénů, součástí 3 různé koncovky pro univerzální použití – . plast.

Tento výjimečný kus Dvoukomorová ruční pumpa s doplňky od kvalitního výrobce Teddies jde sehnat momentálně na našich stránkách ve výprodejové akci! Výhodně za cenu 149 Kč.