Rádio dab+ s cd přehrávačem

Kompaktní rozměry - silný zvuk Domů i na cesty Pro připojení smartphonu nebo tabletu Digitální rádio DAB + Analogový příjem FM... více informací »
Rádio dab+ s cd přehrávačem
Značka: Weltbild
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
Kompaktní rozměry - silný zvuk Domů i na cesty Pro připojení smartphonu nebo tabletu Digitální rádio DAB + Analogový příjem FM...

Kompaktní rozměry – silný zvuk Domů i na cesty Pro připojení smartphonu nebo tabletu Digitální rádio DAB + Analogový příjem FM a integrovaný CD přehrávač USB port a AUX-In Automatické vyhledávání stanic Extra velký LCD displej s RDS (Radio Data System) Přehrajte si své oblíbené skladby z mobilních telefonů, CD, digitálních rozhlasových stanic a samozřejmě standardních FM stanic. Poskytuje všestranné potěšení z poslechu. Jeho kompaktní rozměry umožňují všestranné použití – nejen doma, ale také na zahradě, u vody atd. Přehrávač CD / CD-R / CD-RW a MP3-CD Displej s podsvícením FM / UKW rádio s 20 předvolbami stanic Teleskopická anténa z kovu 3,5 mm konektor pro sluchátka 2 x 1 watt RMS Včetně síťového kabelu Provoz také na baterie (6x C, nejsou součástí balení) Rozměry: 23,5 x 20 x 10,5 cm. Rádio dab+ s cd přehrávačem značky Weltbild.

Tento výjimečný výrobek Rádio dab+ s cd přehrávačem značky Weltbild jednoduše seženete u nás právě ve slevě. Nyní můžete mít za 1 699 Kč.