slevyzceny.cz

Sada 2 podprsenek z krajky a vyšívaného tylu, s kosticemi

Tento žádaný produkt Sada 2 podprsenek z krajky a vyšívaného tylu, s kosticemi od výrobce se skvělou pověstí Blancheporte pořídíte již dnes za zcela nejnižší cenu. Právě lze objednat jen za 778 Kč.
EAN: 599407100
Sada 2 podprsenek z krajky a vyšívaného tylu

Jemná a pohodlná podprsenka se postará o hezké a přirozené křivky dekoltu. Polovyztužený střih. Spodní část košíčků s bavlněnou podšívkou. Horní část košíčků z delikátního vyšívaného tylu. Spodní lem, ramínka, boky a sedlo mezi košíčky z tylu. Vpředu úzká, vzadu pružná a nastavitelná ramínka. Zadní díl z mikrovlákna. Vzadu dvojité nebo trojité háčkové zapínání. Sada 2 kusů. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216 / 3). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát v pračce. Sada 2 podprsenek z krajky a vyšívaného tylu, s kosticemi značky Blancheporte.

Sada 2 podprsenek z krajky a vyšívaného tylu, s kosticemi – – . 41 % polyamid, 37 % polyester, 18 % bavlna, 4 % elastan..