slevyzceny.cz

Sada 2 stahujících kalhotek z mikrovlákna a krajky Rima

Tento výjimečný kus Sada 2 stahujících kalhotek z mikrovlákna a krajky Rima originál od výrobce Blancheporte můžete sehnat právě teď v nabídce za nejnižší cenu! Nabídka již od 978 Kč.
EAN: 531004044
Sada 2 stahujících kalhotek z mikrovlákna a krajky Rima

Zeštíhlující vysoké kalhotky jsou skutečně pohodlné a navíc díky krajkovému materiálu také velmi svůdné. Kolekce Rima zn. Confidence Lingerie. Sada 2 kusů. Vpředu vsadka z mikrovlákna podšitá tylem pro zeštíhlující efekt. Postranní vsadky z vyšívaného tylu a krajky. Zadní díl z jemného mikrovlákna. V pase mašlička. V pase a nohavičkách pružná pikotka. Rozkrok podšitý bavlnou. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216 / 3 IFTH). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát v pračce. Sada 2 stahujících kalhotek z mikrovlákna a krajky Rima značky Blancheporte.

Sada 2 stahujících kalhotek z mikrovlákna a krajky Rima – – . 75 % polyamid, 15 % elastan, 10 % polyester. Rozkrok vypodšívkovaný bavlnou..