slevyzceny.cz

Sada 2 stahujících kalhotek z mikrovlákna a vyšívaného tylu Sienne

Tento kvalitní a levný výrobek Sada 2 stahujících kalhotek z mikrovlákna a vyšívaného tylu Sienne od kvalitního výrobce Blancheporte snadno seženete na našich stránkách teď právě za super cenu. Akční cena od 898 Kč.
EAN: 612424048
Sada 2 stahujících kalhotek z mikrovlákna a vyšívaného tylu Sienne

Nechte se okouzlit pohodlnými kalhotkami s vysokým pasem a delikátní výšivkou – efekt plochého bříška Vás přesvědčí! Navíc v sadě 2 kusů. Kolekce Sienne zn. Confidence Lingerie. Přední díl z mikrovlákna s tylovou podšívkou pro stahující efekt. V pase a nohavičkách pružná pikotka. Vpředu mašlička. Rozkrok podšitý bavlnou. Lze prát v pračce. Standard 100 podle Oeko-Tex (n° CQ 1216 / 3). Tato známka označuje textilní výrobky, které byly podrobeny laboratorním testům na široké spektrum škodlivých látek a výrobek je bezpečný nad rámec platných norem. Lze prát v pračce. Sada 2 stahujících kalhotek z mikrovlákna a vyšívaného tylu Sienne značky Blancheporte.

Sada 2 stahujících kalhotek z mikrovlákna a vyšívaného tylu Sienne – – . Mikrovlákno 73 % polyamid, 14 % elastan, 13 % polyester. Barvy pudrová a parmská mikrovlákno 45 % polyamid, 45 % polyester, 10 % elastan..