Ruční sekáček na potraviny

Už nemusíte špinit velkého kuchyňského robota, když se chystáte na přípravu jedné porce jídla. Sekáček vám s přípravou... více informací »
Ruční sekáček na potraviny
Značka: Astoreo
269 Kč
Ověřit dostupnost
Už nemusíte špinit velkého kuchyňského robota, když se chystáte na přípravu jedné porce jídla. Sekáček vám s přípravou...

Už nemusíte špinit velkého kuchyňského robota, když se chystáte na přípravu jedné porce jídla. Sekáček vám s přípravou pomůže snadno a rychle. Sekáček pracuje rychlým tahem provázku směrem k sobě. Díky zatažením se ostré nerezové nože otáčejí vysokou rychlostí. Potravinu vložíte do misky, uzavřete a zvoleným množstvím tahů za provázek dosáhnete požadované hrubosti.Materiál kvalitní odolný plastRozměry: 12 x 12 x 12 cmVhodný na sekání cibule, kořenové zeleniny, ovoce, ořechů nebo bylinekLehce rozeberete a opláchnete. Misku lze mýt v myčceVíko s čepelemi doporučujeme mýt ručně Ruční sekáček na potraviny značky Astoreo.

Ruční sekáček na potraviny – sekáček pracuje rychlým tahem provázku směrem k sobě – . .

Hodně povedený produkt Ruční sekáček na potraviny od dodavatele zboží Astoreo jednoduše pořídíte právě ve výprodejové akci. Výhodně za skvělou cenu 269 Kč.