Příchuť do SodaStream Zahradní ovoce

Tento žádaný produkt Příchuť do SodaStream Zahradní ovoce od top výrobce SodaStream snadno můžete sehnat tady a teď skutečně výhodně! Teď za akční cenu 139 Kč. EAN: 8719128117669
Příchuť do SodaStream Zahradní ovoce
Značka: SodaStream
139 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Milovníci chutných limonád a vlastníci výrobníků Soda Stream, zpozorněte! Máme pro vás zcela jedinečný nápojový koncentrát příchuť Zahradní ovoce pro Soda Stream.  Byl vyrobený přímo pro vás a Soda Stream. Na rozdíl od tradičních „šťáv“ má však několikanásobně vyšší koncentraci. Přidáním nápojového koncentrátu do perlivé vody si snadno připravíte chutný nápoj. Koncentrát vždy přidávejte do již hotové perlivé vody. V opačném případě hrozí, že nápoj vypění a zanese vnitřní část výrobníku, což by mohlo vést k jeho poškození.Objem: 500 ml – pro přípravu až 12 lahví nápoje.Postup přípravy:Láhev s vychlazenou vodou vložte do výrobníku a připravte co nejvíce perlivou vodu. Láhev s hotovou perlivou vodou mírně nakloňte a opatrně přilijte z odměrky příslušné množství koncentrátu. Víčko lahve slouží zároveň jako odměrka pro doporučený poměr ředění (1 víčko na 1 velkou nápojovou láhev Sodastream). Láhev uzavřete a opatrně ji v ruce promíchejte. Poté je nápoj připravený ke konzumaci. Doporučený poměr ředění je 1 díl koncentrátu na 20 dílů perlivé vody. Energie na 100 ml hotového nápoje: 64,4 KJ/ 15,4 KcalSložení:Ochucený nápojový koncentrát s bezinkovou (7 %), jahodovou (5,7 %) a brusinkovou (4,8 %) šťávou z koncentrátů ovocných šťáv, cukry a sladidly. Nápojový koncentrát pro Soda StreamPříchuť Zahradní ovoceSnadná příprava500 ml pro přípravu až 12 lahví nápojePoměr ředění – 1 díl koncentrátu/20 dílů perlivé vody Příchuť do SodaStream Zahradní ovoce značky SodaStream.

Příchuť do SodaStream Zahradní ovoce – pro přípravu až 12 lahví nápoje – koncentrát vždy přidávejte do již hotové perlivé vody. .