Sada solárních světel 6 ks

Jak jednoduše, rychle a bezpečně zajistit osvětlení zahradních chodníčků, záhonů a tmavých koutů zahrad? Sada solárních... více informací »
Sada solárních světel 6 ks
Značka: Bakker
299 Kč
Ověřit dostupnost
Jak jednoduše, rychle a bezpečně zajistit osvětlení zahradních chodníčků, záhonů a tmavých koutů zahrad? Sada solárních...

Jak jednoduše, rychle a bezpečně zajistit osvětlení zahradních chodníčků, záhonů a tmavých koutů zahrad? Sada solárních světel do vaší zahrady vnese příjemné náladové světlo, které pomůže v orientaci v nočním terénu a navíc zahradě přidá na zajímavosti.K této sadě nepotřebujete žádné kabely ani baterie. Každé světlo je vybavené 1 LED diodou s vypínačem.Zabudovaný solární panel přes den díky slunci načerpá energii, kterou využije po setmění. Za soumraku se světla automaticky rozsvítí.Nerezové sloupky světel jednoduchým pohybem nasadíte na uzemňovací plastové kolíky, které snadno zapíchnete do země.Výška 24 cm bez zapichovací části. Sada solárních světel 6 ks značky Bakker.

Sada solárních světel 6 ks – snadno se zapíchne do země – . nerez.

Velmi žádaný kus Sada solárních světel 6 ks od výrobce Bakker jednoduše najdete na našich stránkách teď levně. Teď za akční cenu 299 Kč.